SIEGE: TITAN WARS

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 237 MB
  • Version 1.3.120
  • Dil İngilizce
  • Firma Game Alliance
Game Alliance stüdyosunun özenle geliştirmiş olduğu mobil oyununda sizde yerinizi alın.
Game Alliance stüdyosunun özenle geliştirmiş olduğu mobil oyununda sizde yerinizi alın. 
 
SIEGE: TITAN WARS strateji oyunu Game Alliance stüdyosu tarafından özenle üstünde çalışılarak ortaya çıkarılmış muhteşem bir mobil oyunu olmuştur. Oyunumuzu Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve zevkle oynamanın tadını çıkartabilirsiniz. 
 
SIEGE: TITAN WARS strateji olarak güçlü yaratıkların barındığı özel kartlara sahip olacaksınız. Bu sefer siz değil kartlarınız savaşacak. Karşınıza çıkan güçlü rakiplerinize karşı kartlarınız ile meydan okuyacaksınız. Diğer oyunlarda gördüğünüz karakterlerden çok daha farklı karakterleri bünyesinde barındıran SIEGE: TITAN WARS oyununda yaratıklarınızı sahaya çıkartın ve düşman kulelerini yok edin. 
 
İşin burasında elbette ki savaş stratejinizin ve karşı tarafa bulunacağınız her atağın planını yapmış olmanız gerekiyor. Düşmanlarınız da en az sizin kadar güçlüler ve onlara karşı gerektiğinde savunma stratejinizi de devreye sokabilirsiniz. Sizde SIEGE: TITAN WARS strateji oyunu ile mobil cihazınız ile eğlenebileceğiniz bir oyuna sahip olamanın zevkini yaşayabilirsiniz. 
 
SIEGE: TITAN WARS indir
DİĞER SÜRÜMLER